Pytania i odpowiedzi

Marzec 3rd, 2011 Posted in Wszystko 3 | 6 komentarzy »

Tu można zadawać pytania w Komentarzach.

Punktacje

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

Aby obejrzeć Aktualne Punktacje kliknij w w odnośnik

Dyżury i Asysty Niedzielne

Wrzesień 10th, 2010 Posted in Wszystko | 1 komentarz »

DYŻURY I ASYSTY NIEDZIELNE

Niedziela 1 lutego (4. niedziela zwykła):

godz. 8.00          — Ciszewski J., Stanisz W.     

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30

lektorzy                        Szarek K., Zych P., Bednarek F.

m.ołtarza                     Karski W., Wesołowski B.    

ogień i łódka               bez ognia!

m.światła                     Chochoł Sz., Ryszawy D.  

m.krzyża                       Antolak T.                         

godz. 11.00        — Dunaj M., Dunaj Ł.

godz. 11.00 (przedszkolaki)         — Wessling J., Mirowski B.

godz. 12.30        — Krasicki G., Krasicki R., Krasicki P.

godz. 15.00        — Neuberg P., Stankowski W., Mosiek P.    

godz. 16.30        — Wieczorek Ł., Kamiński F., Mróz M.      

godz. 18.30        — Piątkowski M.

Niedziela 8 lutego (5. niedziela zwykła):

godz. 8.00          — Ryszawy D., Lipski M.   

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30

lektorzy                        Zych P., Stankowski W., Krasicki R.

m.ołtarza                     Sulima M., Antolak T.       

ogień i łódka               Krasicki G., Wacławik J.

m.światła                     Krasicki P., Karski W.

m.krzyża                       Oleksy W.

godz. 11.00        — Dunaj M., Dunaj Ł.

godz. 11.00 (przedszkolaki)         — Wessling J., Studziżba M. i M.

godz. 12.30        — SENIORZY, Chochoł Sz.

godz. 15.00        — Szarek K., Bednarek F., Stojak P.   

godz. 16.30        — Wieczorek Ł., Kamiński F., Mosiek P.  

godz. 18.30        — Piątkowski M.

Niedziela 15 lutego (6. niedziela zwykła):

godz. 8.00          — Dunaj M., Dunaj Ł.    

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30

lektorzy                        Wacławik J., Neuberg P., Sulima M.

m.ołtarza                     Ciszewski J., Lipski M.  

ogień i łódka               Zych P., Wieczorek Ł.

m.światła                     Studziżba M., Studziżba M.     

m.krzyża                       Ryszawy D.                          

godz. 11.00        — Wessling J., Wesołowski B., Chochoł Sz.

godz. 12.30        — SENIORZY, Szarek K., Antolak T.

godz. 15.00        — Litewka M., Stankowski W., Mróz M.    

godz. 16.30        — Krasicki G., Krasicki R., Krasicki P.

godz. 18.30        — Oleksy W., Kamiński F.

Niedziela 22 lutego (1. niedziela Wielkiego Postu):

godz. 8.00          — Lipski M., Ciszewski J.     

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30

lektorzy                        Neuberg P., Oleksy W., Dunaj M.

m.ołtarza                     Karski W., Dunaj Ł.    

ogień i łódka               Szarek K., Wacławik J.

m.światła                     Studziżba Mat., Ryszawy D.  

m.krzyża                       Studziżba Michał                          

godz. 11.00        — Wessling J., Chochoł Sz., Mazur M.

godz. 12.30        — SENIORZY, Stankowski W., Wesołowski B.

godz. 15.00        — Zych P., Wieczorek Ł., Stojak P.    

godz. 16.30        — Krasicki G., Krasicki R., Krasicki P.

godz. 18.30        — Piątkowski M.

Niedziela 1 marca (2. niedziela Wielkiego Postu):

godz. 8.00          — Ryszawy D., Stanisz W.    

ASYSTA NA MSZY ŚW. O GODZ. 9.30

lektorzy                        Wacławik J., Sulima M., Dunaj M.

m.ołtarza                     Krasicki P., Dunaj Ł.  

ogień i łódka               Krasicki G., Zych P.

m.światła                     Studziżba M., Studziżba M.     

m.krzyża                       Krasicki R.                          

godz. 11.00        — Wessling J., Mróz M., Lipski M.

godz. 12.30        — SENIORZY, Oleksy W., Chochoł Sz.

godz. 15.00        — Neuberg P., Wieczorek Ł., Mróz M.    

godz. 16.30        — Piątkowski M., Kamiński F., Mosiek P.

godz. 18.30        — Stankowski W.